ażne przy realizacji wnętrz jest zrozumienie przekazu i głębi projektu. Efekty procesu tworzenia mogą wówczas przejść nasze najśmielsze oczekiwania.
 

ODAMA to w kulturze japońskiej duch opiekujący się drzewem.
Dba, aby było ono traktowane
z należytym szacunkiem i surowo
karze za marnotrawstwo.
 

łużymy wiedzą
i doświadczeniem.
 

ebel nie powinien być po prostu wykonany pod wymiar, musi być integralną częścią wnętrza
i podkreślać jego charakter.
 

ażdy, nawet mały, pozornie nieprzydatny element drewniany jest cenny i może być zaczątkiem wspaniałego projektu. Oto efekt niecodziennego spojrzenia na drewno – stół wykonany z ponad tysiąca elementów drewnianych.
 

omagamy w realizacji najbardziej szalonych projektów.
 

apraszamy
do współpracy.
 

ODAMA
… twórzmy wspólnie
 

ODAMA
& NOKEarchitects
dla Haircology.

Daliśmy „nowe życie” ponad tysiącu elementom drewnianym pochodzącym z odzysku.
Design/Eco
Niepowtarzalne wzornictwo wielu wykonanych przez nas mebli to zasługa  kreatywnych  architektów, w tym z  pracowni   NOKEarchitects.   Ich   odważne   i nietuzinkowe koncepcje sprawiają, że tworzymy niezwykłe przedmioty użytkowe. Proponujemy także własne kolekcje autorskie.
 
Drewno które wykorzystujemy, pochodzi z upraw ekologicznych, zarządzanych według standardów zrównoważonej gospodarki leśnej. W procesie produkcji kierujemy się zasadą 3R a materiały odpadowe wykorzystane są do wytwarzania energii potrzebnej do produkcji. W ten sposób powstające u nas produkty są naprawdę ekologiczne, gdyż na żadnym etapie nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne.